к1

ДРУГ ОЕ

Фан-клуб группы ОКЕАН ЕЛЬЗИ и Святослава Вакарчука

Previous Entry Поделиться Next Entry
"Тихий Океан" - Океан Ельзи (видео 2004) + торрент
horatio_oe wrote in oe_vakarchuk

АКУСТИЧНА ПРОГРАМА РОК-ГУРТУ "ОКЕАН ЕЛЬЗИ - "ТИХИЙ ОКЕАН" (2003-2004)
 
 
аудіо фрагмент програми" До акустичної программи "Тихий Океан" увійшли кращі композиції з усіх чотирьох студійних альбомів "Океану Ельзи" в кардинально новому, акустичному аранжуванні. На сцені група "Океан Ельзи" буде грати у супроводі струного квартету (дві скрипки, альт, віолончель), перкусіоніста та жіночої вокальної групи.

Акустичне аранжування полягає не тільки в тому, що всі пісні будуть виконуватись на акустичних інструментах. Деякі загальновідомі композиції "Океану Ельзи" настільки змінено, що навіть фани групи не одразу їх впізнають. Наприклад, "Isn't It Сон" буде виконано в стилі реггі, а "Янанебібув" буде зіграно в ритмі босанови. Крім пісень, які відомі з офіційних альбомів, слухачів також очікує декілька сюрпризів. Вперше на концертах буде виконуватись відома з реклами композиція "Я їду додому". В програму туру включено також пісню С.Вакарчука "Він чекає на неї", яку раніше виконував А.Пономарьов, та композицію "Ото була весна", яка до цього часу виходила тільки на збірках..."
_______________________________________

„Якщо повернутись до історії, ви побачите, що назва самого Тихого Океану з’явилася помилково. Коли європейські мореплавці вперше сюди попали, він абсолютно випадково виявився тихим і спокійним. А насправді, це найбільш бурхливий і потужний океан в світі. Ми хотіли провести своєрідну аналогію. Продемонструвати, що Океан Ельзи, яка є дуже потужною рок-групою і яка дуже любить великі рок-н-ролльні концерти, вирішила на деякий час стати тихим океаном, заграти акустичну програму, під час якої не буде ховатися за потужним звуком. Це буде такий неприхований Океан Ельзи”.       
(С.Вакарчук про акустичну прграму "Тихий Океан")
Історія


Гурт „Океан Ельзи” після гастрольного туру „Суперсиметрія” розпочав нову роботу. Цього разу „океанівці” підготували акустичну програму своїх пісень. Приводом для цього став запис першої концертної платівки гурту „Океан Ельзи” - „tvій формат”. Диск, до якого увійшло 12 пісень, представляє компанія Lavina Music. Це композиції з альбому „Суперсиметрія”, хіти „Поясни”, „Етюд”, „Сосни”, „Мало мені”, а також пісня „Ото була Весна”, що до цього часу виходила тільки в окремих збірках. Бонус-треком до платівки стала пісня „Я їду додому”, яка швидко стала популярною, проте через використання у рекламі до цього часу так і не була видана на дисках. Чому ж виникло бажання виступати з акустичною програмою? На це запитання відповідає лідер гурту Святослав Вакарчук:
- Після запису програми „tvій формат” стало зрозумілим, що багато композицій в акустичному аранжуванні звучать зовсім по-іншому, ніж в альбомі. Вони мають повне право на існування у такому нестудійному виконанні.

- Чотирнадцятого грудня у Львівському оперному театрі відбулася презентація акустичної програми „Океану Ельзи” з назвою „Тихий океан”.

З цією програмою гурт „Океан Ельзи” на початку року вирушає в тур шістьма найбільшими містами України (Київ, Дніпропетровськ, Донецьк, Харків, Сімферополь, Одеса). Кого ще з музикантів ви запросили для виконання своїх пісень?
- Хочеться стати ще ближчими до публіки. Я б сказав, що на цих концертах кожен може стати учасником „Океану Ельзи”. Ми залучили додаткові сили. Це і струнний квартет - четверо молодих музикантів із консерваторії, і двоє дівчат бек-вокалу, які брали участь у записі альбому „Суперсиметрія”, і вірменський перкусіоніст Вадик Балаян, з яким ми познайомилися, коли ще жили у Львові.

А хто допомагав із аранжуванням пісень?
- Наш друг Мілош з Югославії, який нині навчається в Київській музичній академії імені Петра Чайковського.

- Невже розпрощаєтеся з традиційними електричними інструментами?
-Ми могли б заграти в оперних театрах і звичайну електричну програму. Але зараз нас це просто не цікавить. Ми не стільки можемо собі дозволити не ховатися за електричним звуком, скільки свідомо не бажаємо цього робити. Після того, як ми відіграли майже сотню концертів з потужним рок-н-ролльним саундом, нам захотілось чогось зовсім іншого. Ми бажаємо закінчити цей рік на такій дорослій впевненій ноті.

- Акустичну програму переважно гратимете в оперних театрах?
- Є багато людей, які не ходять на наші концерти у Палаці спорту, бо переконані, що там мають відбуватися тільки спортивні змагання. Вони слухають музику в оперних театрах і консерваторіях. Вони теж - наша аудиторія. До того ж у невеликих у залах з гарною акустикою більше можливостей донести свої музичні ідеї до слухачів.


„Тихий Океан” – це цілком незнайома для широкої публіки частина творчості групи. Ця програма демонструє, що музика „Океану Ельзи” більше, ніж сучасний український рок. Більше того, нинішнім акустичним туром група підбиває певні підсумки своєї майже десятирічної музичної кар’єри. Після цього турне „Океан Ельзи” займуться вирішеням принципово нових творчих завдань. Матеріали шести ексклюзивних концертів в шести головних містах України не будуть видаватися на аудіо та відео носіях. Шанувальники „Океану Ельзи”, які відмовлять собі в задоволенні послухати акустичну програму „Тихий Океан” цього разу, навряд чи будуть мати таку нагоду в майбутньому.


Про презентацію у Львові
В неділю у Львівській опері відбулась презентація акустичної програми "Океану Ельзи" -- "Тихий океан". Чому саме у Львові? Бо "я їду додому, до рідного Львова -- які ж вони довгі ці ночі і дні". Саме так цього вечора співав лідер групи Святослав Вакарчук. Чому "Тихий океан"? Хлопці захотіли провести таку собі своєрідну аналогію, адже, як відомо, насправді Тихий океан є найбільш бурхливим і потужним у світі й лише випадково видався першим мореплавцям тихим і спокійним. Отже, назва його насправді є помилковою. Так і "Океан Ельзи" захотів стати "тихим" і заграти акустичну музику, хоча, як показав концерт, бурхливі хвилі все ж перемогли.

Для всіх композицій програми були зроблені акустичні аранжування. Для створення відповідного настрою до групи приєдналися студенти Київської музичної академії, які утворили струнний квартет (дві скрики, альт і віолончель), дві солістки на бек-вокалах та азербайджанський перкусіоніст Вадим Балаян, який колись грав з "Мертвим півнем" і з яким хлопці знаються ще зі Львова. Акустичне аранжування -- справа рук югославського музиканта Мілоша Желіча. Наприкінці січня -- початку лютого 2004 року "Океан Ельзи" відвідає з цією акустичною програмою інші великі міста України, і всі концерти в рамках цієї програми відбудуться в оперних театрах і невеличких концертних залах. Акустичне виконання вимагає таких залів, а ще ця програма відображає настрій групи після всеукраїнського туру на підтримку альбому "Суперсиметрія". Хлопці втомились від великих стадіонів, їм захотілося грати тихіше і дещо розширити свою аудиторію.

В тому, що аудиторія "Океану Ельзи" розширилась і є різноманітною, можна було переконатися в неділю в Опері. Від великих і сильних світу цього та їхніх юних донечок з величезними букетами, до "халявників", які намагалися якось прошмигнути. Хоча для лідера групи квитки на їхні концерти видалися задорогими, все ж він акцентував, що економічний бік -- не його справа, а організаторів і, можливо, цей ексклюзив і має коштувати дещо більше, ніж завжди (від 60 до 350 гривень), адже матеріали акустичних концертів не будуть видаватися на відео- та аудіоносіях. І зрештою, це концерт в Опері, що вже само за себе повинно говорити.

І ті, хто опинився цього вечора на концерті, думаю, не пожалкували. Навіть незважаючи на те, що концерт запізнювався на півгодини. А коли вийшов на сцену Вакарчук, зал просто шаленів! Я знала, що Святослав володіє потужною енергетикою на сцені, але в тому, що вона аж настільки запалює-заводить-тримає, я не мала ще нагоди переконатись. Він віддає себе практично до останку, і глядачі відповідають йому взаємністю. І справа тут не лише в молоденьких дівчатах-тінейджерах. Просто інші категорії глядачів не дозволяють собі аж так вибухово реагувати. Уже перші акорди пісень змушували зал зриватися оплесками, і це, починаючи від першої пісні. Приємною несподіванкою для глядачів стали пісні "Він чекає на неї", "Ото була весна", спроба виконати "Isn't it Сон" в стилі реґґі, а "Янанебібув" у стилі босанова, що звучало доволі цікаво, хоч і не так голосно. Значна перевага акустичної програми -- те, що була можливість дослухатися до музики. А партії струнного оркестру були справді знаменитими. Відчувалось, що хлопці прикипіли до "океаноельзівців", і це захоплення взаємне. Точними акцентами у програмі були вкраплення бек-вокалу. Словом, була якісна музика.

А потім, повертаючись вечірнім Львовом додому, публіка наспівувала пісні "Океану Ельзи", сміючись з того, що не вдається передати цю його особливу хриплинку в голосі і те його "р". Щось у ньому таки є. Я навіть ладна пробачити те, що в рядках "до крові, до болі", іменник "біль" вживається не в чоловічому роді...


Про презентацію у Києві


 
Гамірний та багатоликий натовп біля входу до Палацу Україна в суботу, 21 лютого в цілому був незадоволений. Зайвих квитків не було. Ті, що продавалися безсовісними перекупниками, коштували набагато дорожче, ніж, скажімо, модні джинси чи навіть мобільний телефон з середнього цінового проміжку... Горді власники квитків намагалися протиснутися ближче до входу, однак і це було нелегко. Море квітів. Тихий Океан Ельзи – так називалася та подія. Хтось просто йшов на „Океанів”, хтось на квартет „Колегіум”, когось привабили інтригуючі анонси, буцімто, нові версії улюблених пісень завдяки акустичному звучанню та обробці не впізнають навіть фани...

Якось дуже просто вийшов Вакарчук і одразу почав співати. Не знаю як кого, а мене з перших акордів вразило... світло! Просто неймовірно точно і чесно створювало неповторну атмосферу кожної пісні саме світло – дуже професійно, яскраво, тонко... В кінці концерту Святослав з небаченою гордістю розкаже, що робила його відома Ляля Фонарьова. А поки він співає: не залишай мене, віддай мене... Публіка потроху починає впадати в транс. Вакарчук вийшов з хусточкою на шиї, яка вже стала традиційною, але не повісив її на мікрофон, як звичайно, а просто десь аннігілював ще до початку третьої пісні. Мікрофон, до речі був здорово стилізований ...навіть не знаю, під що... павиними перами, що виглядало досить смішно, як на мене. Взагалі вразила деяка схильність стилістів групи до епатажності, хоча Славко стверджував, що програма задумувалась, як „домашній концерт”.

Звук, панове, був такий розкішний, такий густий і всепроникливий, що, повірте, слова про Тихий океан вже не здавалися просто вдалою метафорою! Талановите поєднання важкого, рокового звучання з трьома скрипками та віолою, „живизна” та потужна енергетика - це Мене, Дівчина, Віддам, Холодно, 911 (виконувана чотири рази на біс), Йду на дно... Рок-н-рольні Кішка, Ото була весна... і Susy, і Квітка, і Друг, і Я їду додому... Останні пісні всі слухали стоячи. Останню – Відпусти – співав лише зал...


Про телевізійну версію концерта:


22 квітня в Національному палаці «Україна» відбувся повторний концерт групи «Океан Ельзи» з акустичною програмою «Тихий Океан». Презентація програми, нагадаємо, відбулася два місяці тому - 21 лютого. Рішення дощо проведення ще одного концерту в Києві було викликане тим, що у лютому потрапити на концерт вдалося далеко не всім бажаючим, і група хотіла надати шанс ознайомитися зі своєю новою програмою якмога більшій кількості своїх прихильників. Але й не тільки цим. В музикантів виникла ідея задокументувати свій виступ з подальшим створенням спеціального телефільму.

"Коли ми остаточно вирішили записувати програму, то тур практично закінчувався. Тому ми зупинилися на тому, щоб зробити це під час концерту в палаці «Україна» 22 квітня", - розповідає лідер колективу Святослав Вакарчук.

Окрім телевізійної зйомки під час концерту проводився й аудіозапис. За словами музиканта, аудіоверсія концерту створювалась спеціально задля телефільму, а не з метою випуску якогось окремого аудіопродукту, як можна було сподіватися. Запис здійснювали давні творчі партнери «Океану Ельзи» - Віталій Телезин та Сергій Товстолузький, які працювали разом з групою над платівками «Модель» та «Суперсиметрія».

Як говорить Сергій Товстолузький, вперше у нашій країні зроблено запис у новому форматі аудіо та у повній синхронізації аудіо та відео безпосередньо під час виступу групи. «За такого технологічного підходу, який на сьогодні у нашій країні можемо забезпечити тільки ми, - зазначує пан Товстолузький, - результати запису при бажанні можна буде використати для видання у будь-якому форматі носія - у формі теле- або радіотрансляції, вже звичних аудіо- та відеокасет, компакт-дисків, а також нових для нашого ринку DVD чи SuperAudioCD». Тож можна сподіватися, що програма «Тихого Океану» десь у майбутньому вийде на VHS та DVD і стане непоганим поповненям відеоколекції фенів «Океан Ельзи».
Музиканти які допомагали у створенні акустичної програми "Тихий Океан":

Квартет "Collegium":

- альт - Андрей Чоп
- перша скрипка - Кирилл Шарапов
- друга скрипка - Тарас Яропуд
- віолончель - Юрий Погорецкий

Перкусия:

- Вадим Балаян

Бек-вокал:

- Анна Чайковская
- Лидия Тутуола
_____________________________________

Відеоклі на пісню 911 відзнятий під час презентації "Тихого Океана" у ЛьвовіТелевізійна версія концерту "Тихий Океан"

promo-audio


Треклист:

віддам
відпусти
він чекає на неї
дівчина (із іншого життя)
друг
йду на дно
кішка
квітка
мене
ото була весна
позич мені сонце
сюзі
холодно
я на небі був

911
для тебе
я їду додому
там де нас нема
Isn't it сон

 

Частина 1Частина2
видео - эксклюзив для фан-клуба "ДРУГ ОЕ"


 ______________________________

 

Оригинальное видео, формат AVI 512х384, TVrip [ua]


 
www.ex.ua/view/634152 или http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=2752217 (http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2752217)

раздавать буду с 10 утра до 1 ночи)


скрины  • 1
Чума где только нашел-то?))дякую )))

Спасибо! Это просто клад !

ох и фоточки пошли... одна другой краше... я скоро заикаться начну! :)))

вот... наконец доделал пост так как хотел...

Нашлась иная версия концерта "Тихий океан"

Здравствуйте, уважаемые,

В свое время мой друг сделал рип с телевизора этого концерта,
его версия концерта "Тихий океан" имеет разрешение - 640*496 pixels,
Время концерта - 01:35:35

Если интересно - выложил на рутекере.
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3027136

Re: Нашлась иная версия концерта "Тихий океан"

спасибо... сейчас скачаю

  • 1
?

Log in

No account? Create an account